I. 9:55 H 20 - Häring Karel 9 - Sígl Martin -
III. 1:27 D 66 - Dušek Zdeněk 11 - Dušek Robert 39 - Hájek Václav

I. 10:12 D 39 Hájek Václav PODR
II. 11:59 D 39 Hájek Václav DRŽH
III. 2:53 H 27 Sígl Petr BRÁN
III. 7:04 D 28 Jeřábek Jaroslav DRŽ

Na zápas se čtvrtým týmem jsme se sešli v našem obvyklém počtu osmi lidí do pole. Naopak soupeř, posílen o hráče z A-týmu, mohl hrát na tři řady.
Do utkání jsme vstoupili bez respektu a to se nám vyplatilo, protože jsme již v 5. minutě šli do vedení zásluhou Martina Sígla, který potrestal hrubou chybu soupeřova brankáře. V 7. minutě po chybě obrany zvýšil náš náskok Martin Veselý a v 10. jsme vedli již 3:0 - šťastným střelcem byl Karel Häring.
V druhé třetině jsme se příliš stáhli a hráli jsme moc pasivně, ale soupeř nedokázal zavěsit. My jsme v podstatě žádnou větší šanci neměli a tak tato část skončila bez branek.
Ve třetí třetině jsme bohužel inkasovali již ve 2. minutě a měli jsme trochu strach, abychom utkání ještě neprohráli. Jenže Petr Kučera podal svůj nejlepší dosavadní výkon a nedovolil soupeři skórovat. To co pochytal bylo až nemožné. Ve 4. minutě dal nejhezčí branku utkání, v oslabení, po sólovém úniku a blafáku do bekhendu, opět Martin Sígl.
Shrnutí: všichni podali výborný výkon.