Výsledky zápasů
Zpět Zpět

Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
Pražští Buldoci
5 : 1

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
30 Brankář Schmiedberger Karel
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
12 Obránce Kolář Petr
29 Útočník Málek Kamil
79 Útočník Pillmann Robert
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
11 Útočník Veselý Martin

BRANKY
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 9:30 D 29 - Málek Kamil 94 - Čížkovský Petr 79 - Pillmann Robert
II. 8:51 H 39 - Polanský Jiří 42 - Konopáč Daniel -
II. 9:23 D 9 - Sígl Martin 27 - Sígl Petr -
III. 1:39 D 29 - Málek Kamil 79 - Pillmann Robert -
III. 2:30 D 12 - Kolář Petr 9 - Sígl Martin -
III. 4:49 D 79 - Pillmann Robert 9 - Sígl Martin -

TRESTY
Tř. Čas Tým Číslo Jméno Délka Provinění
I. 8:14 H 14 Houdek Pavel NAR
III. 4:11 H 68 Dvořák Roman DRŽ
III. 7:57 D 79 Pillmann Robert PODR
III. 7:57 D 79 Pillmann Robert NESP


Utkání začalo až s 15. minutovým zpožděním, jelikož Buldoků nebyl dostatečný počet k zahájení zápasu. Nakonec přemluvili obránce Pavla Hostašu, který neměl vůbec hrát, aby šel chytat.
Nám někde v podvědomí sedělo, že Buldoků je jen pět a mají v brance obránce, a tak jsme si v duchu řekli, že se porazí sami. Proto vypadaly první dvě třetiny, tak jak vypadaly. Buldoci jen chodili a přihrávali si a my jsme jim to doslova "žrali". Nikomu se nechtělo běhat, natož bojovat o nějaký míček. Obránci dělali jednu chybu za druhou, útočníci se nevraceli a vůbec nebránili, co je horší, ani neútočili. A tak se o náš první úspěch postaral až v desáté minutě Kamil Málek.
Ve druhé třetině nám rozhodčí neuznal naprosto regulérní gól a na naši otázku proč, že to nebyl gól, odpověděl: "Nevím, ale nebyl." Docela dobrý důvod ne ?!? V osmé minutě po samostatném úniku, při naší přesilové hře, vyrovnal na druhý pokus Jiří Polanský. Ovšem díky tomuto gólu jsme si uvědomili, že bychom měli začít hrát. Naštěstí jsme již v následující minutě dokázali jít do vedení zásluhou Martina Sígla.
Třetí třetina byla z naší strany už o něčem jiném a konečně jsme předváděli výkon, za který bychom si aspoň trochu zasloužili vyhrát. Nutno dodat, že to bylo jen díky tomu, že Buldoci už nemohli. Postupně se trefili Kamil Málek, Petr Kolář a Robert Pillmann.
Výkon v prvních dvou třetinách nestál za nic a kdyby soupeř měl více hráčů určitě by nás rozdrtil. Ve třetí třetině už to bylo lepší, ale také jsme nepředvedli žadný zázrak. Nejlepším obráncem byl v tomto zápase jednoznačně Petr Kolář a nejlepší útočník se nedá ani vyhlásit. V bráně zachytal dobře Petr Kučera, kterému poslední zápasy nevyšly, tak jak by si představoval. Dobré je, že jsme si vybrali herní výpadek v tomto zápase, kdy ho soupeř nemohl potrestat a že jsme získali dva důležité body.

Zpět Zpět