Výsledky zápasů
Zpět Zpět

Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
HbT Zelené Údolí
2 : 2

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
12 Obránce Kolář Petr
8 Obránce Šísl Marek
20 Útočník Häring Karel
79 Útočník Pillmann Robert
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
24 Útočník Veselý Martin

BRANKY
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
II. 0:20 D 79 - Pillmann Robert 20 - Häring Karel -
II. 1:03 D 11 - Veselý Martin 79 - Pillmann Robert -
II. 10:13 H 4 - Vaňha Michal - -
II. 10:38 H 23 - Biró Josef 8 - Jakš Roman -

TRESTY
Tř. Čas Tým Číslo Jméno Délka Provinění
I. 0:39 H 30 Froněk Tomáš ZLOM
II. 9:33 D 79 Pillmann Robert SEK
II. 10:23 D 33 Bíba Zdeněk MP
III. 7:02 H 19 Platil Tomáš PODR
III. 11:46 D 94 Čížkovský Petr LOK
III. 11:46 H 19 Platil Tomáš MP


Parádní výkon dva body nepřinesl
Ani v dalším důležitém zápase, který nám mohl pomoci k záchraně v prestižní soutěži, se nepoštěstilo býti kompletní (tedy alespoň v deseti do pole). Přesto všichni podali možná životní výkon na hranici sebeobětování a vyválčili cenný bod.
První třetina přinesla více než pohledný hokejbal boj o každý míček. I šancí bylo výjimečně poskromnu, a tak se hrálo bez branek. Do druhé části jsme vtrhli jako uragán a po chvíli se radovali z dvoubrankového vedení. O střelecké úspěchy se postaral výtečně hrající Robík Pillmann, jenž první gól dal sám a na druhý asistoval Martinu Veselému. Jenže ztráta koncentrace nás stála zisk bodu navíc. Dvě zbytečná vyloučení rovnaly se dvěma brankám v naší síti. Ani to nás ale překvapivě nepoložilo a remízu jsme celkem s přehledem uhájili i v poslední části, jež se nápadně podobala té první a šlo spíše o vyhrocený boj.
Za zmínku jistě stojí hlavně výkony jednotlivých hráčů. Zvolili jsme systém se čtyřmi beky a pěti útočníky. V obraně zahráli výborně všichni její členové (včetně Petra Koláře, který se po dovolené, kde asi pálil do zdi jeden tenisák za druhým, ukázal v naprosto opačném světle než několik zápasů předtím). V ofenzívě se točili spolu oba centři a nutno podotknout, že nasazením a zodpovědným vracením se úlohu obráncům hodně zjednodušili. Tak to má být. No a konečně tři křídla ve dvou řadách. O Robíkovi se už psalo, Martin Sígl tradičně dřel, ale bohužel neměl střelecké štěstí a jeho bratr Petr Sígl jakbysmet, i když mu v závěru viditelně docházely síly. Gólman Petr Kučera zachytal po výpadku s Jokers stabilně dobře, přesto by na některé nejisté momenty asi raději zapomněl.
Pánové, kteří jste nastoupili, ještě jednou díky za předvedený výkon a smekám před vámi klobouk! Pánové, kteří jste z nerozumných důvodů nedorazili, už vás nechci vidět!
Lukáš Vrkoč

Zpět Zpět