II. 3:11 H 25 - Barath Martin 14 - Smolík Petr -
II. 6:25 H 1 - Šulc Martin 81 - Beneš Jiří -
III. 7:53 D 9 - Sígl Martin 33 - Bíba Zdeněk -

I. 4:49 H 81 Beneš Jiří HÁK
I. 8:23 D 29 Málek Kamil BRÁN
II. 10:51 H 24 Drgo Tomáš VYSH
III. 0:35 D 9 Sígl Martin LOK

Na zápas s těžkým soupeřem se nás sešlo opět jen osm do pole, někteří naši hráči dali přednost práci, jiní rodiným oslavám a někteří jinému sportu. Jokers ovšem také nebyli v nejsilnější sestavě, a tak se pro někoho překvapivě hrál poměrně vyrovnaný zápas.
Hned v druhé minutě první části šel soupeř do vedení, ale my jsme dokázali v zápětí vyrovnat díky Kamilu Málkovi. Potom bylo na obou stranách ještě několik šancí, ale ani jedna neskončila gólem.
Na začátku druhé třetiny jsme šli do vedení po nechytatelné střele Martina Sígla. Bohužel Jokers dokázali vyrovnat a hned v zápětí šli do vedení. Těsně před koncem této části jsme dostali čtrvtý gól v naší přesilovce a to nás lehce rozhodilo.
V osmé minutě třetí části nejprve zvýšil soupeř na rozdíl tří gólů v té samé minutě upravil, velmi šťastným gólem, Martin Sígl na konečných 3:5.
Tento zápas se od našeho prvního střetnutí s Jokers lišil v tom, že jsme i útočili, občas jsme hráli i líp a tolik jsme nebetonovali. Také byl rozdíl ve výkonu brankářů, zatímco na podzim chytali oba brankáři skvěle a byli oporami svých týmů, tak toto utkání se nepovedlo ani jednomu.