III. 4:12 D 97 - Dürhammer Tomáš 16 - Kafka Rudolf -

II. 11:41 D 77 Volný Lukáš NAP
III. 3:00 D 97 Dürhammer Tomáš NAR
III. 7:15 D 97 Dürhammer Tomáš MP
III. 7:15 H 94 Čížkovský Petr MP

Před utkáním jsme si říkali, abychom neměli po tomto zápase vyrovnané nebo záporné víkendové skóre (tzn. abychom neprohráli o 10 a více gólů). Přeci jen THC chtějí postoupit a hrají velmi dobře.
V první třetině jsme překvapivě nebyli v žádné defenzívě a útočili jsme trochu více než soupeř. Gól jsme ale nedokázali vsítit ani z vyložených šancí, THC také neskórovali a tak skončila tato třetina 0:0.
Ze začátku druhé části jsme trochu přestali hrát a dostávali jsme se pod tlak. Pak jsme opět přidali, ale v osmé minutě jsme propadli a soupeř naší chybu potrestal.
Ve třetí třetině byla hra opět vyrovnaná, ale v páté minutě jsme, po střele od modré inkasovali podruhé. Nutno dodat, že tato střela mířila přímo do šibenice a dobře chytající Petr Kučera ji nemohl vidět a tudíž ani zlikvidovat. Naše snahy o vyrovnání nevedly k ničemu a tak jsme THC podlehli 0:2.
Celé utkání bylo vyrovnané, ale soupeř byl úspěšnější v koncovce a tak asi zaslouženě vyhrál.