I. 6:12 H 12 - Marek Jan 3 - Volavka Václav -
II. 10:51 H 3 - Volavka Václav 12 - Marek Jan -
III. 1:29 D 31 - Pillmann Robert 29 - Málek Kamil -

II. 2:18 D 33 Bíba Zdeněk NAR
II. 2:18 H 3 Volavka Václav HRUB
II. 2:33 D 9 Sígl Martin NAR
III. 11:03 D 94 Čížkovský Petr NAR

Už před zápasem bylo hřiště plné vody a i přesto se normálně hrálo. Možná proto se v první části příliš nefaulovalo a hrálo se hodně špatně. Tenisák se zastavoval, nedalo se pořádně přihrát ani vystřelit. My jsme útočili, soupeř spoléhal na brejky a právě po jednom z nich šel v 7. minutě do vedení. V 11. minutě jsme v přesilovce vyrovnali lehce kuriózním způsobem, kdy se od hlavy Martina Veselého odrazil míček za brankovou čáru.
Prostřední třetina byla úplně stejná jako první, jen s tím rozdílem, že přibylo něco vody. V druhé polovině této části jsme trošku polevili a v 11. minutě jsme dostali po chybě velmi nešťastný gól.
Do poslední třetiny jsme nastoupili s šesti útočníky a třemi obránci (namísto pěti útočníků a čtyř obránců). Tento tah se povedl a ve druhé minutě jsme vyrovnali zásluhou Roberta Pillmanna. Od této chvíle jsme měli ještě několik šancí, ale ty jsme neproměnili. V poslední minutě jsme se ještě trochu zapotili, protože jsme hráli v oslabení a soupeř mohl několikrát vstřelit gól. Naštěstí se mu to nepovedlo a tak jsme se rozešli smírně 2 : 2.