II. 10:57 H 24 - Veselý Martin 31 - Pillmann Rober -
III. 5:12 H 94 - Čížkovský Petr 20 - Häring Karel -
III. 7:44 D 97 - Vaněček Václav 21 - Řehák Michal -

I. 9:33 H 31 Pillmann Robert BRÁN
I. 9:58 D 77 Beneš Miroslav DRŽ
II. 7:58 D 21 Řehák Michal TS ZDRŽ
III. 11:39 D 22 Kloc Michal KROS

Co lze napsat o naprosto nepochopitelné prohře ? Pěkně od začátku: Titan nás zaskočil svoji bojovností a nadšenou hrou, kterou korunoval v 6.minutě v přesilovce svým vedoucím gólem. My jsme dokázali soupeře sevřít, ale gól jsme dali až v 10. minutě.
V druhé třetině jsme obdrželi gól po naší obrovské chybě a potom další v desáté minutě. Naopak jsme neproměnili několik šancí a hlavně také trestné střílení. I přesto jsme vydřeli snížení na 2:3 těsně před koncem třetiny.
V poslední části jsme v 6. minutě vyrovnali a už to vypadalo, že jsme opět v zápase, ale nešťastný gól v 8. minutě nás dostal totálně do kolen. Při power play jsme si vytvořili tlak, ale zavěsit jsme nedokázali. Po naší chybě jsme dostali pátý gól a bylo hotovo.
Je to pro nás ostudná prohra, ale vyhrát jsme si nezasloužili. Někdo po zápase prohlásil, že všechno zlé je k něčemu dobré a tak se až časem ukáže k čemu byla dobrá tahle porážka. Jestli budeme takhle hrát dál, tak nás třetí liga nemine. Ale co, v Radotíně je taky hezky a zas tak daleko to není.