II. 0:59 H 89 - Procházka Jiří 33 - Janík Marek -
II. 6:07 D 23 - Schneidr Standa 33 - Janík Marek -

II. 6:44 D 94 Čížkovský Petr KOL
III. 5:09 D 94 Čížkovský Petr SEK
III. 6:27 D 17 Petrus Martin PODR
III. 11:46 D 24 Veselý Martin PODR

Na tento důležitý zápas se nás sešlo jen 8 do pole. Přesto jsme v první třetině byli lepší a aktivnější, měli jsme poměrně dost šancí, které jsme ale bohužel neproměnili. I tak jsme úvodní třetinu vyhráli 1:0 po gólu Kamila Málka (i když byl spíše vlastní). Kdybychom proměnili alespoň 2 další šance zápas by se odvíjel asi jinak.
Druhou třetinu jsme vůbec nezvládli, Uftaland začal hrát to co potřeboval, přitvrdil, začal více běhat a my jsme fyzicky odešli. Nejprve v 1. minutě soupeř vyrovnal a v 7. pak vsítil svůj vítězný gól.
Poslední část už byla zase vyrovnanější a šance se střídali na obou stranách. Dvě minuty před koncem jsme si vzali timeout, a pak jsme zkusili Power play, které jsme odehráli velmi dobře a vytvořili jsme slušný závar před soupeřovou brankou, ale vyrovnat jsme nedokázali.
Touto cestou děkujeme všem, kteří přišli, dřeli se a podali výborný a bojovný výkon. Těm kteří nepřišli a neomluvili se (to jsou bez tří všichni) patří toto: "Jste pěkní ... a jděte do ..."