III. 7:20 H 66 Svrček Marin OT
III. 8:26 H 9 Sígl Martin OT
III. 8:58 D 29 Sýkora Ondřej 1+1´ SEK
III. 8:58 H 39 Hůrka Jaroslav NAP

Do zápasu jsme vstoupili se stejnou vervou, jako v našem prvním utkání, ale soupeř nás hned v první minutě zchladil vedoucím gólem. Pak se hra trochu vyrovnala a my jsme se dostali také do pár šancí. V šesté minutě to přišlo - vyrovnáno. Náš premiérový gól vstřelil Martin Svrček. V deváté minutě jsme inkasovali podruhé a potom se do konce první třetiny už nic vážnějšího neudálo. V druhé třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou. Hell Benders využívali našich občasných chyb a my jsme se snažili kontrovat nepříjemným napadáním rozehrávky již v jejich obraném pásmu. Branka z toho ale nebyla ani na jedné straně. V třetí třetině jsme spálili poměrně dost šancí a soupeř nám postupně utekl až na 5 : 1. V závěru neudrželi dva naši útočníci své nervy na uzdě a postupně odešli ze hřiště z osobním trestem. Přibližně minutu před koncem kosmeticky upravil výsledek Lukáš Vrkoč. Konečné skóre 2 : 5.