II. 5:01 D 2 - Neradil 12 - Novák Jaroslav 6 - Fraitág
III. 8:01 H 20 - Häring Karel 68 - Soviš Daniel -

II. 11:50 H 9 Sígl Martin OT
III. 4:02 D 2 Neradil VYSH
III. 2:30 H 27 Sígl Petr KROS

Pouze bojovnost nám opět nestačila
Od zápasu s jedním z nejlepších celků soutěže jsme vskutku mnoho neočekávali, ba naopak s přihlédnutím na torzo kádru, které zůstalo k dispozici, jsme se obávali, abychom nedostali pořádný výprask. Dva přítomní obránci opravdu nebyli velkým příslibem a touto cestou bychom opět chtěli poděkovat všem, co se utkání z různých důvodů nezúčastnili (jak moc závažná byla jejich omluva už musí vědět sami)!
A hned vstup do zápasu naznačil, že bude zle. Nejlepší střelec ligy Josef Fraitág nás totiž v první minutě poslal do kolen. Další dvě branky padly, stejně jako ta první, po individuálních chybách a už v první třetině bylo hotovo. Jiskřičku naděje vykřesal ještě "Šíša helmička" (Petr Čížkovský) "ranou" od modré, ale další údery v průběhu druhé třetiny jsme již nevydýchali. Naši útočníci (zejména pak Robert Pillmann a Karel Häring) navíc zavzpomínali na předešlá utkání, kdy zahodili i ty nejvyloženější z nejvyloženějších šancí. Nakonec se však Karlík přeci jen dočkal, když konečně proměnil tisíciprocentní šanci a snížil na konečných 2:6. Gólmanská jednička??? Petr Kučera bohužel také neměl jeden z lepších dní a tak se stalo, že téměř nic nechytil (až na výjimky potvrzující pravidlo). Hlavní díl viny ovšem nebyl na něm, ale na absentujících a chybujících (z vysílení) borcích.