II. 7:50 D 32 - Koukal David 19 - Vondráček Roman -
II. 10:38 D 32 - Koukal David 19 - Vondráček Roman 14 - Houdek Pavel
II. 11:10 H 24 - Veselý Martin 68 - Soviš Daniel -
III. 0:56 D 42 - Konopáč Daniel 26 - Dvořák Michal 35 - Hostaša Pavel

II. 7:47 H 24 Veselý Martin NAR
III. 3:05 H 31 Pillmann Robert HRUB
III. 7:03 H 68 Soviš Daniel OT
III. 9:02 D 77 Drahota Martin KROS

Na toto utkání nás dorazilo z celkového počtu 19 hráčů jen 9. Už od začátku bylo jasné, že nějaký příznivější výsledek bychom mohli uhrát jen s obrovskou dávkou štěstí. V první třetině jsme dostali tři góly vesměs po pěkných kombinacích soupeře. My jsme příliš neútočili a proto jsme se nedostali ani do gólových šancí.
Ve druhé části jsme dostali další tři góly a o výsledku bylo rozhodnuto (to bylo asi už dříve). V této třetině jsme si vypracovali už i nějaké možnosti na vstřelení gólu, ale opět se ukázala naše neschopnost zakončit. Smůlu protrhl Martin Veselý, který se postaral o náš jediný úspěch v této části.
Ve třetí třetině už Buldoci v podstatě nehráli a my jsme se dostávali do šancí poměrně často. Ovšem nebyli jsme schopni vsítit gól. To se povedlo až v desáté minutě Robertu Pillmannovi, který tak uzavřel skóre utkání na konečných 2:7 v náš neprospěch. Nebýt Petra Kučery, který podal opět výborný výkon, proháli bychom rozhodně o více gólů.
Všichni jsme si sáhli až na dno svých sil a podali jsme slušný výkon, ale v osmi lidech se zápasy s takovýmito soupeři vyhrávat zkrátka nedají a to ani za podpory diváků. Kdyby nás bylo alespoň na dvě kompletní pětky mohlo to dopadnout lépe.