I. 3:02 D 9 - Sígl Martin 27 - Sígl Petr -
II. 5:51 D 31 - Pillmann Robert 27 - Sígl Petr -

TRESTY
Tř. Čas Tým Číslo Jméno Délka Provinění
I. 3:24 H 29 Kičerka KROS
III. 1:01 H 29 Kičerka HRUB

Na tento, pro nás důležitý, zápas se nás sešlo přesně na dvě řady, což je vzhledem k naší "marodce", celkem slušný počet. Hned v první minutě otevřel skóre Martin Sígl. Při druhém střídání první řady (Sígl P., Sígl M., Pillmann) se trefil opět Martin Sígl, který tak ukončil svůj gólový půst. Soupeř se příliš do šancí nedostával, a když zahrozil tak nás podržel Petr Kučera.
V šesté minutě druhé třetiny se nám podařilo vyhrát buly přesně do míst kam jsme chtěli (to se nám příliš často nestává) a byl z toho třetí uklidňující gól - střelcem se stal Robert Pillmann. Od této chvíle jsme trošku přestali hrát a soupeř toho využíval svými protiútoky.
Ve třetí části se hrál nepohledný hokejbal a po naší chybě snížil soupeř velmi pěknou (jediný světlý moment 3. třetiny) střelou ve 12. minutě na 3:1 a pokazil tak Petrovi Kučerovi radost z čistého konta.