I. 1:56 D 68 Soviš Daniel 31 Pillmann Robert -
I. 4:25 D 31 Pillmann Robert 27 Sígl Petr -
II. 3:44 D 80 Vrkoč Lukáš 9 Sígl Martin 66 Svrček Martin
III. 7:24 D 66 Svrček Martin 80 Vrkoč Lukáš -
III. 9:24 D 9 Sígl Martin 66 Svrček Martin 33 Bíba Zdeněk

I. 2:09 D 96 Kudláček Jaroslav BRÁN
I. 5:43 H 72 Bučko Pavel PODR
II. 5:43 D - - ML
II. 10:39 D 5 Krejčí Jiří BRÁN

Před tímto zápasem jsme se báli, abychom Pitbully nepodcenili. Vzhledem k jejich postavení v tabulce (17.) a skóre (5:90) to přímo svádělo. Nastoupili jsme s naším druhým brankářem, šesti obránci a sedmi útočníky. Ve druhé minutě dal první gól Daniel Soviš (1+0) a v páté pak Robert Pillmann(1+1) svou trefou do černého z nás shodil zbytky nervozity. Na konci první a na začátku druhé třetiny skóroval Lukáš Vrkoč (2+1). Ve třetí části pak přidali gól Martin Svrček (1+2) a po něm Martin Sígl (1+1).
Všechny třetiny měli naprosto stejný průběh, my jsme útočili, soupeř bránil v pěti, vyhazoval a jen ve třech případech lehce zahrozil protiútokem. Měli jsme šancí na dva, možná tři zápasy, ale díky skvělému výkonu brankáře Pitbullů, který by podle naší stupnice hodnocení výkonů obdržel 10, jsme skórovali jen sedmkrát (z toho nám nebyl jeden regulérní gól uznán, protože prý nepřešel brankovou čáru ?!?). Dva góly byly velmi povedené, první Lukáše Vrkoče, když si z chumlu hráčů zkušeně odběhl do strany a z otočky rozvlnil síť, a druhý po nádherném blafáku do bekhendu Marina Sígla.
Celkově jsme předvedli poměrně slušný výkon, jelikož nás ale soupeř nenutil šlapat na 100%, tak jsme chvílemi hráli velmi laxně.