Něco málo z historie týmu
Zpět Zpět

Na záčátku nebylo nic, pak si Lukáš Vrkoč, Robert Pillmann, Jarda Hůrka, Dan Soviš a další řekli, že by mohli hrát hokejbal, a tak založili, spolu s kamarády z gymnázia Opatov, HBC Taurus.
První sezóna nebyla nic moc, protože tým skončil na posledním místě s jednou remízou z posledního zápasu. V druhém roce HBC Taurus značně posílil a bylo to vidět i na výsledcích. Páté místo bylo v podstatě úspěchem. V další sezóně Taurus zanikl a ze zbytku týmu se dali dohromady Outsiders.
Ze začátku to vypadalo, že by nemuseli být špatní, ovšem absence tréninků, nespolehlivost hráčů a problémy s brankářem zapříčinili, že tato sezóna byla v podstatě ostudnou. Ke konci na zápasy chodilo pět hráčů a brankář, což proti týmům které hráli na dvě až tři kompletní řady bylo velmi "nevýhodné". Proto Outsiders skončili předposlední se dvěma remízami a jedním vítězstvím. V minulé sezóně (1999/2000) se tým totálně rozpadl a nekteří hráči přestoupili, jiní přestali hrát.
V půlce této sezóny se Lukáš Vrkoč a Petr Sígl dohodli, že od sezóny 2000/2001 založí nový tým. Obvolali své bývalé spoluhráče, sehnali několik nových hráčů (ti pak sehnali další) a vymysleli název. Díky tomu vznikl South Park Cows nazývaný všemi ostatními Krávy.

Kenny McCormick


Zpět Zpět