Malá rekapitulace
Zpět Zpět

Jelikož je za námi čtvrtina, budeme trochu rekapitulovat.

Získali jsme 4 body za dvě výhry, zbylých šest utkání jsme prohráli. Během těchto osmi utkání jsme vstřelili 19 gólů, což dělá průměr 2.375 na zápas a to není skutečně moc. Inkasovali jsme 22 krát, to dělá 2.75 gólu na utkání a to naopak není málo.

Teď přijde to nejhorší. Nasbírali jsme 92 trestných minut a "vedeme" trestanost o 20 minut. Z toho bylo 38 minutových, sedm 6-ti minutových a jeden trest do konce utkání. To znamená, že jsme celkově hráli více, než celý jeden zápas v oslabení, průměrně jsme v každém zápase byli oslabeni 4.75 minut a v každém jsme v průměru obdrželi jeden osobní trest. S tím by opravdu chtělo něco dělat.

Nejproduktivnějším hráčem byl Lukáš Vrkoč (4 + 5), nejlepšími střelci byli Zdeněk Bíba a Lukáš Vrkoč (4 góly), nejtrestanějším hráčem se stal Martin Sígl s 31 minutami (1+0+3+1) a nejvíce faulujícím hráčem byl Jarda Hůrka s 11 minutovými tresty.

Je vidět, že náš vstup nebyl nijak oslnivý. Největším problémem se ukázala naše nedisciplinovanost a také neschopnost zvrátit nepříznivý výsledek. V žádném zápase, ve kterém jsme prohrávali, jsme neuhráli ani bod a vyrovnat jsme dokázali jen jednou a to v zápase s Hell Benders. Problémem ovšem byla také špatná docházka našich hráčů na zápasy. Na soupisce máme 20 hráčů a nejvíce se nás sešlo 14, nejméně pak 10 (to je jen polovina!).

Doufám, že druhá čtvrtina bude lepší a na závěr bych chtěl dodat:

Clapci bojovat, ale čistě !


Zpět Zpět