South Park Cows - Ostatní, O stránkách

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2014 / 2015
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Hockey sport shop s.r.o


[ info ]

Aktualizováno

12.3.2015 16:00

Facebook

Naše stránky na Facebooku!


[ facebook ]

Týmuj

Náš tým na Týmuj.cz!


[ týmuj ]

Google +1

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

O stránkách

Úvod

V horní části je menu a pod ním vždy v závislosti na vybrané položce submenu. Vpravo je možnost zvolit tým (A-tým, Mládež, Vše) a v závislosti na této volbě je zobrazen obsah stránek. Ne vždy jsou přístupné všechny volby (ne vždy to má smysl). Logicky je obsah zobrazován tak, že se vždy zobrazuje vše co platí pro daný tým, přípdadně pro všechny týmy. Pokud je zvoleno Vše, žadné omezení na tým není bráno v potaz a zobrazí se opravdu všechno (tudíž i věci, které nepatří ani jednomu týmu).
Všude, kde je zobrazena navigace na další stránku (aktuality, fotky, karty hráčů, utkání atd.) je možné použít zkrácených kláves ALT+SHIFT+D pro další a ALT+SHIFT+P pro předchozí (ve Firefox a jemu podobných). U fotek je navíc možnost kliknout přímo na obrázek a bude automaticky zobrazen další v pořadí.
Struktura stránek viz. Mapa webu.


Rozlišení

Optimalizováno pro 1024 x 768, vyšší rozlišení jsou bezproblémová, nižší nedoporučená a nepodporovaná. Ten kdo používá 800 x 600 (nechápu že to v dnešní době ještě může vydržet) bude nucen scrollovat do stran a bude mít trochu rozhozenou grafiku, ale rozhodl jsme se nepodporovat zastaralé a nemoderní rozlišení. To bychom se nikdy nehnuli kupředu.


Prohlížeče

Doporučený prohlížeč pro naše stránky je Firefox 3.0 a vyšší, případně jeho alternativy v podobě Mozilly nebo SeaMonkey.
Nicméně stránky jsou odladěny tak, že by měly vypadat stejně ve všech dnes nejvíce používaných prohlížečích. Pokud patříte k té většině, která používá Internet Explorer, doporučuji používat verzi 7.0 a vyšší. Pro verzi 6.0 jsou sice stránky také optimalizovány, ale vzhledem ke stáří tohoto prohlížeče v něm budete ochuzeni o některé pěkné vychytávky. Nižší verze Internet Exploreru nejsou podporovány. Další alternativou je prohlížeč Opera nebo stále populárnější Google Chrome, v Safari byly stránky jen prokliknuty.

Testováno v:
Firefox (3.0, 3.5, 3.6)
Mozilla (1.7)
SeaMonkey (2.0)
Opera (9.0 a 10.0)
Internet Explorer (6.0, 7.0, 8.0)
Google Chrome (5.0)


JavaScript, Cookies, Flash

Stránky jsou napsány tak, že by měly fungovat bez JavaScriptu. Ten je použit pouze jako doplněk. Nicméně se zapnutým JavaScriptem je prohlížení příijemnější. Doporučiji mít zapnuté Cookies, ze stejného důvodu jako JavaScript. Pro přehrávání filmečků a zvuků je použit Flash, který musí být nainstalován minimálně ve verzi 9 a pro možnost přehrávání ve fullscreen minimálně verze 9.0.28.


Validace

Stránky by měly být XHTML 1.0 validní (ve většině případů Strict, občas Transitional) Použité kaskádové styly odpovídají CSS2 a stránky by měly splňovat WAI-AAA. Záměrně píšu, že by to tak mělo být, protože se může stát, že to někde neklaplo.


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


Petr.27

Copyright © South Park Cows

Datum

3.12.2022